Haberler

MAGICLIGHT LAZER

KUSURSUZ BİR CİLDİN SIRRINI AÇIKLIYORUZ!

Lekelerden, kırışıklıklardan, renk eşitsizliğinden, çatlak ve aknelerden arınmış; yeniden modellenmiş kolajen dokusuna sahip, taptaze bir cilde sahip olmak! Evet, artık tek bir sistemle; sihirli ışıklar saçan MagicLight yöntemiyle rüya gibi bir cilde sahip olmak mümkün.

Cilt yenileme yöntemi olarak bilinen Magiclight, leke tedavisinin yanı sıra yaşlanma belirtilerini geciktirmek, cildi tazelemek, cildin gençlik halini korumak için de kullanılıyor. Magiclight diğer lazer sistemlerinden farklı olarak cildin yüzeyinde doku kaybına neden olmuyor ve eski sistemlere göre daha hızlı bir iyileşme sağlıyor. Cilde hasar verecekmiş gibi davranan mikro nekrotik sütunlar oluşturan Magiclight, bu kontrollü yaralanmalar sayesinde, cildin iyileşme mekanizmasını uyararak, cilt tonunda ve dokusunda genel bir düzelme; ciltte içten dışa bir yenilenme sağlıyor. Yeniden modellenmiş kolajen dokusuna sahip taze bir cilt ortaya çıkarıyor. Uygulamadan sonra cildin iyileşme 1-3 gün sürüyor.

blank
Uygulama seansı, cilt sorununa ve kişisel beklentilere göre değişmekle birlikte, ortalama 4-6 seans sonunda etkili sonuçlar alınabiliyor. 
Yöntemi kliniğinde uygulayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. Gökhan Haytoğlu, Magiclight Lazer’in alanında en gelişmiş cilt yenileme yöntemlerinden biri olduğunu söylüyor ve sözlerine şunları ekliyor: “Bu yöntemle artık çok daha iyi klinik sonuçlar alıyoruz. Yöntemin gelişmiş teknolojisi daha kısa sürede daha hızlı bir iyileşme sağlıyor. Yalnızca tek bir sistemle daha geniş endikasyon aralığını tedavi edebilme olanağı buluyoruz. Yine gelişmiş teknolojisi sayesinde çok daha acısız ve ağrısız bir tedavi imkanı sunabiliyoruz.”

En Çok Okunanlar

Üste Git